Menu
Skrýt
Finshape Heroes

Staň se
Finshape
hrdinou

Využij své schopnosti

Základna Finshape hrdinů

Všichni víme, kdo jsou Finshape Heroes, a také to, že doteď všechny výzvy zvládli. Nyní je však čeká úkol těžší a složitější, než jakému kdy čelili. Proto je potřeba povolat nové posily!

Příběh Finshape hrdinů začal před více než 30 lety, kdy první z nich přišli s odvážnou myšlenkou a vizí. Za ty roky se z malé firmy stal globální hráč v segmentu bankovních digitálních služeb. Vznikly tři týmy, které mají důležité poslání. Divize DBOS pracuje na moderních způsobech komunikace mezi bankou a jejími klienty prostřednictvím mobilů a internetu. Skupina Back Office Systems má na starosti software pro platby a pod rukama jí prochází miliony úhrad z celého světa. Poslední divize Business Intelligence pak zajišťuje rychlé spojení a přenos super důležitých informací mezi finančními institucemi a jejich dozorem, tedy Českou národní bankou. Každý tým je klíčový, stejně jako je nepostradatelný jakýkoliv jeho člen.

 • 400+ hrdinů
 • 30+ let v akci
 • 5 základen
Zjisti více
Finshape HERO

Nakoukněte k nám

Zjistit více Skrýt

Co se o Hrdinech píše

BSC se mění na Finshape

BSC se mění na Finshape

6. 6. 2022

Digitalizace není o softwaru, ale o budování firmy

Digitalizace není o softwaru, ale o budování firmy

2. 2. 2022

Uživatelé budou užívat co, kdy a jak budou chtít. Konkurence bude dál mezi sebou bojovat a většinu bank čeká drsné probuzení do reality. Musí začít inovovat, aby se opět vrátily na výsluní a byly pro klienty relevantní.

Retailová Banka³ od BSC představuje revoluci v digitálním bankovnictví

Retailová Banka³ od BSC představuje revoluci v digitálním bankovnictví

25. 11. 2021

Koronavirová pandemie a nároky zákazníků přiměly banky inovovat. Jedna po druhé představují nová internetová bankovnictví či minimálně vylepšují ty stávající. Ne vždy však jde o změnu k lepšímu. „Vývoj softwaru trvá obvykle řadu měsíců či let a investice se pohybují v desítkách milionů korun. Když se pak při implementaci objeví problémy, ocitne se banka v úzkých,“ říká Čeněk Navrátil ze společnosti BSC, jež na tuto situaci reaguje představením vlastního produktového řešení digitálního bankovnictví dodávaného ve formě Banka³. Jde o unikátní přístup, který umožňuje bankám si vyzkoušet mobilní i webovou aplikaci a velmi rychle je nasadit do bankovního prostředí ve třech krocích.

BSC fúzuje s W.UP, vzniká nový lídr v oblasti digitálního bankovnictví s globálními ambicemi

BSC fúzuje s W.UP, vzniká nový lídr v oblasti digitálního bankovnictví s globálními ambicemi

12. 10. 2021

Kapitál pro jeho další expanzi zajistí maďarský investiční fond PortfoLion.

Přední světoví tvůrci neobank a dodavatelé digitálních řešení pro bankovní skupiny Banking Software Company (BSC) a maďarská W.UP dnes oznámili, že získali všechny regulační souhlasy a úspěšně dokončili fúzi. Vznikla tak nová skupina Finshape, která umožní tradičním bankám rychlejší digitální transformaci v postpandemické ekonomice. Za Finshape stojí PortfoLion Capital Partners, jedna z předních firem střední Evropy v oblasti rizikového kapitálu a private equity. Vznik nové skupiny je prvním krokem v plánované expanzi v Evropě, regionu APAC a MENA.

Česká BSC stojí za nejinovativnější korporátní a investiční bankou ve střední a východní Evropě

Česká BSC stojí za nejinovativnější korporátní a investiční bankou ve střední a východní Evropě

8. 12. 2021

Česká jednička na poli vývoje bankovního softwaru, společnost Banking Software Company (BSC), sbírá mezinárodní ceny. Gruzínská TBC Bank, která je lídrem gruzínského trhu, letos úspěšně expandovala do Uzbekistánu. Tato banka, jež používá řešení od BSC, obdržela několik ocenění od prestižního magazínu Global Finance. Obhájila titul nejinovativnější korporátní banky regionu střední a východní Evropy a získala i cenu pro nejlepší online portál. Těšit se rovněž může ze dvou lokálních prvenství. Stala se bankou roku 2021 v Gruzii a také nejlepší investiční bankou v této zemi.

Další příběhy

Kdo jsou Finshape heroes?

Jedním slovem MY! Kuba, Míša, Tonda, Káťa, Ivan, Braňo, Lukáš a další. Každý z nás má své schopnosti, které využívá pro dobro a pro růst naší firmy. Mnozí z nás je právě tady objevili a rozvinuli. Myslíš si, že na to máš a můžeš být jedním z nás?

Potřebné dovednosti hrdiny

 • Chápeš, že občas musíš přerušit práci, abys pomohl týmu
 • Máš energii na 400 % a ještě vtipkuješ
 • Máš dobrý postřeh a víš, že počítače fungují na elektřinu
 • Nikdy se nevzdáváš a vždycky máš nějaký plán
 • Rychle se učíš a už včera jsi se stal expertem v softwarových disciplínách
 • Umíš anglicky, další cizí jazyky jsou výhodou
Finshape HERO Přidej se k hrdinům

Naši hrdinové

Milan Michaela Ota Lukáš Luboš Antonín Martin Tomáš
Předchozí Následující
Milan

Milan 6 let Finshape hrdinou

Týl (Backend Developer, Praha)

Nejdříve hrdinům vypomáhal externě, ale to mu nestačilo. Toužil se stát plně součástí týmu a nastoupil do první linie, ale sem tam organizoval i týl. Nakonec dostal úkol, který měl prověřit jeho schopnosti. Splnil jej a odměnou mu bylo velení jednoho zásahového oddílu. Nyní organizuje jak frontend, tak i backend a komunikuje s klientem. Mimochodem jeho mančaft ve fotbale nepoznal porážku už několik let. Také často dodnes navštěvuje HR oddělení, které mu v začátcích hrdiny bylo velkou oporou.

Chci být součástí týmu
Michaela

Michaela 6 let Finshape hrdinkou

Ověřování vynálezů (Testerka mobilních aplikací, Praha)

Stačí jí jedna věta gruzínsky, aby zjistila vše, co potřebuje vědět. Tedy, zda produkt dělá přesně to, co má. V kontrole, zda banka dostala to, co si vyžádala, a zda se to bude líbit jejich klientům, je důsledná a nekompromisní. Umíte si představit, co se stane, až se naučí věty dvě?

Chci být součástí týmu
Ota

Ota 13 let Finshape hrdinou

Tvůrce pokroku (Programový manažer, Praha)

Je příkladem toho, že kdo se jednou stane hrdinou, je jím už navždy. V obleku BSC (předchůdce Finshape) řídil strategické projekty v Rusku. Pak odešel a pět let sbíral zkušenosti v Africe a dalších zemích. Přesto ho to táhlo zpět. Vrátil se k nám, aby čelil dalším výzvám, třeba restrukturalizaci digitálního bankovnictví jedné z velkých bank. Jeho posláním je realizovat inovace. Převádí je z papíru do praxe s pomocí svého týmu a přesně dle přání zákazníka.

Chci být součástí týmu
Lukáš

Lukáš 5 let Finshape hrdinou

Týl (Backend Developer, Prešov)

Výzva, to je přesně něco pro Lukáše. Nic ho nerozhodí a neodradí. Nudu nezná, stejně jako monotónní práci. I když jeho začátky v týmu nebyly lehké a mise, které se po příchodu účastnil, se trochu zpožďovala, nenechal se odradit. Posílilo ho to a vrhl se do ní s ještě větším elánem.

Chci být součástí týmu
Luboš

Luboš 3 roky Finshape hrdinou

Řídící ústředí (Produktový manažer, Praha)

Předvídat, řídit vývoj a zároveň vylepšovat vše, na čem jeho tým hrdinů pracuje, to je jeho úkol. Jedině tak se platforma a poselství dostane k co nejvíce bankám a jejich klientům po celém světě. To on určuje priority a rozhoduje, jakým směrem se hrdinové vydají.

Chci být součástí týmu
Antonín

Antonín 6 let Finshape hrdinou

Tvůrce systémů (iOS Developer, Praha)

Opustil státní správu a vydal se na cestu hrdiny, která mu obrátila život vzhůru nohama. Nechal za sebou nepřátelský kolektiv i demotivující prostředí a odměnu. Jeho životní jízda pokračuje a dál se každý den noří do kódu, aby tvořil něco, co ohromí nejen jeho kolegy.

Chci být součástí týmu
Martin

Martin 4 roky Finshape hrdinou

Ověřování vynálezů (Tester, Prešov)

Když se vyšle S.O.S., Martin zareaguje jako první. Vždy je ochotný poradit a podat pomocnou ruku. Přitom se nemusí jednat jen o oblast manuálního či automatizovaného testování. Jen se s ním raději nepouštějte do debaty, protože ta pak nikdy neskončí a je jedno, zda se týká práce, výběru auta či burgeru.

Chci být součástí týmu
Tomáš

Tomáš 4 roky Finshape hrdinou

Analytický génius (Analytik, Praha)

Uspěje i tam, kde to jiní vzdají či selžou. V jeho misi ho nezastavilo ani to, že pozice, na kterou se hlásil, už byla obsazená. Nedal se a díky tomu je součástí týmu. Dennodenně navrhuje technická řešení, které dál vývojáři přetváří ve funkční řešení. Zakládá si na morálce a flexibilitě.

Chci být součástí týmu

Kde Hrdinové pomáhají

Zjistit více Skrýt
Další příběhy hrdinů

Hledáme posily do první linie i týlu

První linie (frontend vývojáři)

Vyznáváš jasný a přehledný design, přičemž myslíš i na funkčnost?

Pak jsi náš hrdina!

S čím pracujeme: React / Next.js / TypeScript / GraphQL / CSS3 / HTML5 / Styled Components

Testování: Cypress / Jest

Profil hrdiny

Týl (backend vývojáři)

Jsi kreativní a chceš tvořit základní stavební kameny aplikací? Rád používáš logiku a jdeš do hloubky?

Jsi přesně ten, koho hledáme!

S čím pracujeme: Java / Spring / Hibernate / Oracle/H2 / Elastic Search / Maven / Git / BitBucket / Jenkins

Nově uvádíme do produktu: Cucumber

Profil hrdiny

Hledáme další posily

Posilu teď nehledáme, ale to se může brzy změnit.

Tvůrce systémů QA Automation Engineer

Posilu teď nehledáme, ale to se může brzy změnit.

Tvůrce systémů Vývojář mobilních aplikací iOS

Skrýt

Frontend vývojář Remote / onsite Praha/Prešov/Košice

Co bude Tvojí prací

Vyvíjíme systémy pro digitální bankovnictví, jež využívají banky na třech kontinentech. Stavíme kompletní digitální řešení pomocí našeho vlastního produktu/platformy Digital Bank OS.

Naše poslání je pomáhat bankám stát se digitálními leadery a zůstat pro své klienty důležitým partnerem i v digitálním světě. Naše systémy využívají nejen zaměstnanci bank, ale i desítky miliónů klientů po celém světě prostřednictvím našich mobilních a webových aplikací.

Máme před sebou mnoho práce na nových i stávajících projektech a proto rozšiřujeme tým a hledáme další kolegy do vývoje frontendu.

Zapojíš se do týmu, kde:
 • Připravujeme dev stack pro vývoj internetových bankovnictví
 • Nesnažíme se vytvářet nový framework pro bankovní aplikace, ale místo toho stavíme na základech z existujících knihoven
 • Aplikaci kompletujeme s Next.Js. S backendem komunikujeme Apollo Client, a to jak s GraphQL, tak i s REST API
 • S formuláři nám pomáhá Formik a experimentujeme s XState u orchestrace komplexnějších workflow
 • V neposlední řadě nám TypeScript, který nezná `any`, hlídá konzistenci našeho kódu
 • Naším výstupem není jen aplikace, ale i prezentace patternů jak na implementaci business domén, testování aplikace a jednotlivých modulů, a automatizaci opakovaných činností, které je zbytečné dělat ručně

Jak si Tě představujeme

 • Jsi nadšený programátor, s neortodoxním myšlením, kterého baví hledat nové postupy a rád se o získané zkušenosti dělíš se svými kolegy
 • Rychle se učíš novým věcem a postupům a učení Tě baví
 • Máš pozitivní přístup k práci, jsi spolehlivý a máš zájem se dále rozvíjet
 • Chceš s námi pracovat na inovacích digitálního bankovnictví

Co očekáváme

 • Znáš do hloubky Javascript (ES6/ES5), Node.JS, případně Typescript
 • Rozumíš principům objektového a funkcionálního programování
 • Ovládáš některý framework nebo knihovny (React, Angular, Vue, Svelte, …)
 • Rozumíš si s automatizací (Webpack, Babel, Rollup, Bower, Grunt, Gulp, …) a fandíš CI (Jenkins, Docker, Bitrise, …)
 • Máš znalosti stylování a přípravy šablon (CSS3, HTML5, Styled Components, …)
 • Vyznáš se v testování, u nás se setkáš s Cypress, Jest, Selenium, Cucumber
 • Nebojíš se angličtiny, využiješ ji při čtení dokumentace a někdy i při komunikaci se zákazníkem
 • Máš pozitivní vztah k agilnímu vývoji

Co Tě u nás čeká

 • Jsme členy skupiny Finshape, máme kolegy v ČR, SR, Maďarsku a brzo i v dalších zemích.
 • Je nás už celkem 400+.
 • Naši zákazníci jsou kromě ČR a SR také v USA, Gruzii a dalších zemích. Aktivně vstupujeme na trh blízkého východu a do Asie.
 • Pravidelně se scházíme ke sdílení novinek, znalostí a hledání řešení (tzv. Intraplatform meeting), které nás pálí, pořádáme tzv. Technologické čtvrtky, cross project days, apod.
 • Kurzy angličtiny na pracovišti/online, interní a externí vzdělávací aktivity,  týmové i celofiremní večírky a sportovní turnaje, adrenalinové teambuildingy i společná cestování
 • Pravidelný přísun kávy je pro nás nezbytností, ale také dbáme na tvoje zdraví a několikrát do týdne u nás dostaneš vitaminovou bombu v podobě ovocné a zeleninové svačiny
 • Máme i klasiku – stravenkový paušál, multisportku, pět týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost home-office
 • Pro cyklisty máme zamykatelnou kolárnu a sprchu
Mám zájem Jak nakládáme s vašimi osobními údaji
Skrýt

Backend vývojář JAVA Remote / onsite Praha/Prešov/Košice

CO BUDE TVOJÍ PRACÍ

Vyvíjíme systémy pro digitální bankovnictví, jež využívají banky na třech kontinentech. Stavíme kompletní digitální řešení pomocí našeho vlastního produktu/platformy Digital Bank OS.

Naše poslání je pomáhat bankám stát se digitálními leadery a zůstat pro své klienty důležitým partnerem i v digitálním světě. Naše systémy využívají nejen zaměstnanci bank, ale i desítky miliónů klientů po celém světě prostřednictvím našich mobilních a webových aplikací.

Máme před sebou mnoho práce na nových i stávajících projektech a proto rozšiřujeme tým a hledáme další kolegy, kteří se s námi budou podílet na vývoji produktové platformy pro implementaci internetového a mobilního bankovnictví. Pokud Ti záleží na čistém kódu, jsi týmový hráč a chceš se učit od těch nejlepších, pak jsi naším budoucím hrdinou možná právě Ty!

S ČÍM PRACUJEME

 • Java 8 (protože kompatibilita s runtime 8 a 11, v roce 2023 přejdeme na Java 17)
 • Spring 5.3, Spring boot 2 (v roce 2023 přejdeme na Spring 6, Spring boot 3)
 • JUnit
 • Asynchronní programování
 • SQL
 • Maven, Git, Jenkins (jenkinsfile)
 • JSON
 • OpenAPI
 • JIRA
 • AsciiDoc (dokumentace)
 • Kubernetes (primární běhové prostředí)

Jak si Tě představujeme

 • Vyvíjíš v JAVA služby škálující pro velkou provozní zátěž alespoň 5 let a máš zkušenost s výše uvedenými technologiemi
 • Mile nás překvapíš, pokud znáš systémy pro finanční sektor, je Ti blízká oblast bezpečnosti webových aplikací a máš zkušenost s technologiemi Elasticsearch, RxJava, Messaging, Kafka, Docker, Kubernetes / Openshift, PostgreSQL, Oracle, Liquibase, Apache Camel
 • Chceš být partnerem k diskuzi s ostatními seniorními vývojáři, sdílíš své zkušenosti a nasloucháš i ostatním
 • Zakládáš si na kvalitě odvedené práce, pokryješ kód testy, nespoléháš se jen na armádu testerů, aby nalezla tvé chyby
 • Vytváříš srozumitelný a udržovatelný kód
 • Preferuješ práci v týmu, zvládneš ale i samostatné řešení komplexních úloh
 • Umíš předat (ale i přijmout) zpětnou vazbu s klidnou hlavou, jsi schopen sebereflexe, stále se učíš
 • Máš zájem o dlouhodobou spolupráci

Co Tě u nás čeká

 • Jsme evropský hráč v oblasti digitálního bankovnictví s globálními ambicemi, máme kolegy v ČR, SR, Maďarsku a brzo i v dalších zemích.
 • Je nás už celkem 400+.
 • Naši zákazníci jsou kromě ČR a SR také v USA, Gruzii a dalších zemích. Aktivně vstupujeme na trh blízkého východu a do Asie.
 • Pravidelně se scházíme ke sdílení novinek, znalostí a hledání řešení (tzv. Intraplatform meeting), které nás pálí, pořádáme tzv. Technologické čtvrtky, cross project days, apod.
 • Kurzy angličtiny na pracovišti/online, interní a externí vzdělávací aktivity,  týmové i celofiremní večírky a sportovní turnaje, adrenalinové teambuildingy i společná cestování
 • Pravidelný přísun kávy je pro nás nezbytností, ale také dbáme na tvoje zdraví a několikrát do týdne u nás dostaneš vitaminovou bombu v podobě ovocné a zeleninové svačiny
 • Máme i klasiku – stravenkový paušál, multisportku, pět týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost home-office
 • Pro cyklisty máme zamykatelnou kolárnu a sprchu
Mám zájem Jak nakládáme s vašimi osobními údaji
Skrýt

Program Manager onsite Prešov / Košice

Vyvíjíme systémy pro digitální bankovnictví, jež využívají banky na třech kontinentech. Stavíme kompletní digitální řešení pomocí našeho vlastního produktu/platformy Digital Bank OS.

Naše poslání je pomáhat bankám stát se digitálními leadery a zůstat pro své klienty důležitým partnerem i v digitálním světě. Naše systémy využívají nejen zaměstnanci bank, ale i desítky miliónů klientů po celém světě prostřednictvím našich mobilních a webových aplikací.

Máme před sebou spoustu práce na nových i stávajících projektech a proto rozšiřujeme tým a hledáme další kolegy do  projektového managementu.

Co bude Tvojí prací

 • Práce se zákazníkem a týmem s cílem dosáhnout plánovaný profit, mít spokojeného zákazníka, který vnímá dobrou práci Finshape a spolupracovat s obchodem na přípravě nových zakázek
 • Samostatné řízení portfolia zákazníků a projektů v bankovním segmentu
 • Samostatné vedení týmů tj. jeho ekonomiky, skladby, motivace, finančního hodnocení atd
 • Poskytování informací napříč mezinárodní skupinou BSC o stavu projektů
 • Navrhování a osobním zapojení se do interních aktivit s cílem zlepšit podmínky, motivaci a ekonomické výsledky Finshape
 • Aplikace tradičních směrů řízení projektů (Prince2) i v aktivním zapojení do agilního vývoje (Scrum Master)
 • Replikace zákaznických chyb

JAK SI tě PŘEDSTAVUJEME

 • Máš praxi v oblasti řízení vývoje softwarových systémů
 • Máš zkušenost s vedením týmů
 • Díváš se vpřed, máš chuť a sílu měnit zaběhané věci
 • Respektuješ své kolegy a se zájmem s nimi spolupracuješ
 • Hraješ fér, říkáš věci na rovinu a neurazíš se, když uslyšíš názor druhých
 • Zatneš zuby a dáš do práce vše a kousek navíc, když je potřeba
 • Budeš s námi chtít Finshape a svět zjednodušovat, ne komplikovat
 • V týmu si dokážeš užít úspěch, ale přiznat i chyby
 • S lidmi mluvíš, vnímáš jejich pocity i nálady a sám/a jsi pozitivní

Co Tě u nás čeká

 • Jsme evropský hráč v oblasti digitálního bankovnictví s globálními ambicemi, máme kolegy v ČR, SR, Maďarsku a brzo i v dalších zemích.
 • Je nás už celkem 400+.
 • Naši zákazníci jsou kromě ČR a SR také v USA, Gruzii a dalších zemích. Aktivně vstupujeme na trh blízkého východu a do Asie.
 • Pravidelně se scházíme ke sdílení novinek, znalostí a hledání řešení (tzv. Intraplatform meeting), které nás pálí, pořádáme tzv. Technologické čtvrtky, cross project days, apod.
 • Kurzy angličtiny na pracovišti/online, interní a externí vzdělávací aktivity,  týmové i celofiremní večírky a sportovní turnaje, adrenalinové teambuildingy i společná cestování
 • Pravidelný přísun kávy je pro nás nezbytností, ale také dbáme na tvoje zdraví a několikrát do týdne u nás dostaneš vitaminovou bombu v podobě ovocné a zeleninové svačiny
 • Máme i klasiku – stravenkový paušál, multisportku, pět týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost home-office
Mám zájem Jak nakládáme s vašimi osobními údaji
Skrýt

Sales Executive Praha / částečný remote

Ve Finshape vyvíjíme systémy pro digitální bankovnictví, jež využívají banky na 3 kontinentech. Naším posláním je pomoci bankám stát se digitálními leadery a zůstat pro své klienty relevantní v digitálním světě. Naše systémy využívají nejen desítky miliónů klientů po celém světě prostřednictvím mobilních a web aplikací, ale také zaměstnanci bank.

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni s drivem, ochotného se učit a pro kterého tato pozice bude výzvou a nikoliv rutinou, má smysl pro detail a zároveň obchodního ducha. Hlavním úkolem bude podpora obchodu s možností budoucího převzetí správy menších zákazníků.

CO BUDE TVOJÍ PRACÍ

 • Primárně spolupráce s obchodníky a marketingovým oddělením
 • Podpora činností marketingového oddělení
 • Podpora obchodníků při práci s CRM, evidence obchodních příležitostí, aktualizace dat a nastavení CRM.
 • Podpora přípravy dokumentů (nabídky, smlouvy, akceptační protokoly, faktury)
 • Spolupráce s realizačními týmy a účetním oddělením při fakturaci

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME

 • Máš velmi dobrou znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook)
 • Zvládáš práci s daty, dokumenty a CRM HubSpot
 • Jsi týmový hráč a kolegové vědí, že je na tebe spolehnutí
 • Napsat e-mail, vyřídit telefonát v angličtině je pro tebe brnkačka
 • Pečlivost, samostatnost
 • Příjemné a vstřícné proklientské vystupování

CO TĚ U NÁS ČEKÁ

 • Jsme členy skupiny Finshape, máme kolegy v ČR, SR, Maďarsku a brzo i v dalších zemích
 • Je nás už celkem 400+, v ČR kolem 160
 • Naši zákazníci jsou kromě ČR a SR také v USA, Gruzii a dalších zemích. Aktivně vstupujeme na trh blízkého východu, do Asie a Jižní Ameriky
 • Tým zkušených lidí nadšených do bankovnictví a jeho inovací
 • Pravidelně se scházíme ke sdílení novinek, znalostí a hledání řešení (tzv. Intraplatform meeting), které nás pálí, pořádáme tzv. Technologické čtvrtky, cross project days, apod.
 • Kurzy angličtiny na pracovišti/online, interní a externí vzdělávací aktivity,  týmové i celofiremní večírky a sportovní turnaje, adrenalinové teambuildingy i společná cestování
 • Pravidelný přísun kávy je pro nás nezbytností, ale také dbáme na tvoje zdraví a několikrát do týdne u nás dostaneš vitaminovou bombu v podobě ovocné a zeleninové svačiny
 • Máme i klasiku – stravenkový paušál, multisportku, pět týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost home-office
 • Pro cyklisty máme zamykatelnou kolárnu a sprchu
Mám zájem Jak nakládáme s vašimi osobními údaji
Skrýt

Java Solution Engineer Remote | onsite Praha/Prešov/Košice

We look for more than traditional BE/Java developer. The Solution Specialist implements and supports the business critical digital banking solution based on the DBOS platform. The Solution Engineer works closely with the client and Finshape Product Development and Consulting teams and with other software engineers. You will be key member of the solution delivery team and help in deploying, customisation, integration and debugging of the solution.

What we do?

See our work, and our product.

Objectives and expectations

 • The Solution Engineer is tasked with analysing the technical and business requirements of our clients, defining and delivering the solution implementation (architecture, configuration,  customisation and integration) based on DBOS banking platform.
 • The Solution Engineer is further tasked with development activities (coding), actively participates in testing to assure high-quality code, uses tools and techniques of continuous and consistent integration.
 • To deliver the best possible results, the Solution Engineer also monitors the Finshape Product Development and Consulting departments, understands the DBOS product evolution, passes through Finshape internal trainings, uses DBOS supporting tools and implementation procedures and promotes DBOS product
 • Because Finshape has clients in many countries and the delivery model could vary, it is expected candidate will be open to working remotely (from home or the Finshape office) or on-site, in the Czech and Slovak republic or abroad. The candidate can be a member of Finshape delivery teams or participate on a time and material basis as a member of the client’s teams.

Responsibilities

 • Understanding customer requirements, project KPIs and deadlines.
 • Respecting and following the DBOS product based implementation approach.
 • Implementing various features by using the DBOS product, it’s configuration or by coding.
 • Help to set up tools and required development and test infrastructure.
 • Review, verify, and validate the software code developed in the project.
 • Troubleshooting techniques and fixing the code bugs,
 • Operations incidence resolution and root cause analysis.
 • Coordination and communication within the team and with customers.
 • Strive for continuous improvement and build continuous integration, continuous development, and deployment pipeline (CI/CD Pipeline).

Required Qualifications

 • A candidate for this position must have had at least 3 years of working experience in a software solution delivery. Preferably for financial institutions, in a fast-paced agile development cycle and constantly evolving environment.
 • He/She will also have a proven and successful experience developing large scale, business critical and 24/7 available software solutions in the Czech Rep. or abroad.
 • He/She will also have a proven and successful experience developing in Java language and in using Spring technologies (mainly Spring Boot, Spring Framework). As well as, experience in integration (EIP, Message Oriented Middleware, Data Streams/Kafka).
 • A candidate for this position must demonstrate familiarity with CI/CD tools, cloud platforms and configuration management (we use GIT/Bitbucket, Jenkins, Docker, Kubernetes/OpenShift, Terraform, Azure).
 • Also must be familiar with the security standards for example OpenID Connect, OAuth. Welcome is knowledge or experience with the financial regulatory standards as PSD2 and SCA/RTS
 • Because we promote DevOps approach, the candidate should be familiar or keen to learn monitoring and log management systems like Prometheus, Grafana and ELK

Other skills

 • It is essential to have excellent communication and coordination skills to successfully integrate various requirements and expectations in a coordinated manner and deliver the responsibilities to the customer’s satisfaction.
Mám zájem Jak nakládáme s vašimi osobními údaji
Skrýt

Senior Backend vývojář Remote / onsite Praha/Prešov/Košice

CO BUDE TVOJÍ PRACÍ

Vyvíjíme systémy pro digitální bankovnictví, jež využívají banky na třech kontinentech. Stavíme kompletní digitální řešení pomocí našeho vlastního produktu/platformy Digital Bank OS.

Naše poslání je pomáhat bankám stát se digitálními leadery a zůstat pro své klienty důležitým partnerem i v digitálním světě. Naše systémy využívají nejen zaměstnanci bank, ale i desítky miliónů klientů po celém světě prostřednictvím našich mobilních a webových aplikací.

Máme před sebou mnoho práce na nových i stávajících projektech a proto rozšiřujeme tým a hledáme další kolegy, kteří se s námi budou podílet na vývoji produktové platformy pro implementaci internetového a mobilního bankovnictví. Pokud Ti záleží na čistém kódu, jsi týmový hráč a chceš se učit od těch nejlepších, pak jsi naším budoucím hrdinou možná právě Ty!

 • Společně s kolegy budeš vytvářet nové komponenty a zároveň rozvíjet ty stávající
 • Dostaneš se k psaní nového kódu, zároveň budeš zodpovědný za údržbu a refactoring toho stávajícího
 • Budeš vytvářet a rozvíjet dokumentaci pro týmy pracující s produktem
 • Budeš podporovat projektové implementační týmy (konzultace)

S ČÍM PRACUJEME

 • Java 8 (protože kompatibilita s runtime 8 a 11, v roce 2023 přejdeme na Java 17)
 • Spring 5.3, Spring boot 2 (v roce 2023 přejdeme na Spring 6, Spring boot 3)
 • JUnit
 • Asynchronní programování
 • SQL
 • Maven, Git, Jenkins (jenkinsfile)
 • JSON
 • OpenAPI
 • JIRA
 • AsciiDoc (dokumentace)
 • Kubernetes (primární běhové prostředí)

Jak si Tě představujeme

 • Vyvíjíš v JAVA služby škálující pro velkou provozní zátěž alespoň 5 let a máš zkušenost s výše uvedenými technologiemi
 • Mile nás překvapíš, pokud znáš systémy pro finanční sektor, je Ti blízká oblast bezpečnosti webových aplikací a máš zkušenost s technologiemi Elasticsearch, RxJava, Messaging, Kafka, Docker, Kubernetes / Openshift, PostgreSQL, Oracle, Liquibase, Apache Camel
 • Chceš být partnerem k diskuzi s ostatními seniorními vývojáři, sdílíš své zkušenosti a nasloucháš i ostatním
 • Zakládáš si na kvalitě odvedené práce, pokryješ kód testy, nespoléháš se jen na armádu testerů, aby nalezla tvé chyby
 • Vytváříš srozumitelný a udržovatelný kód
 • Preferuješ práci v týmu, zvládneš ale i samostatné řešení komplexních úloh
 • Umíš předat (ale i přijmout) zpětnou vazbu s klidnou hlavou, jsi schopen sebereflexe, stále se učíš
 • Máš zájem o dlouhodobou spolupráci

Co Tě u nás čeká

 • Jsme evropský hráč v oblasti digitálního bankovnictví s globálními ambicemi, máme kolegy v ČR, SR, Maďarsku a brzo i v dalších zemích.
 • Je nás už celkem 400+.
 • Naši zákazníci jsou kromě ČR a SR také v USA, Gruzii a dalších zemích. Aktivně vstupujeme na trh blízkého východu a do Asie.
 • Pravidelně se scházíme ke sdílení novinek, znalostí a hledání řešení (tzv. Intraplatform meeting), které nás pálí, pořádáme tzv. Technologické čtvrtky, cross project days, apod.
 • Kurzy angličtiny na pracovišti/online, interní a externí vzdělávací aktivity,  týmové i celofiremní večírky a sportovní turnaje, adrenalinové teambuildingy i společná cestování
 • Pravidelný přísun kávy je pro nás nezbytností, ale také dbáme na tvoje zdraví a několikrát do týdne u nás dostaneš vitaminovou bombu v podobě ovocné a zeleninové svačiny
 • Máme i klasiku – stravenkový paušál, multisportku, pět týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost home-office
 • Pro cyklisty máme zamykatelnou kolárnu a sprchu
Mám zájem Jak nakládáme s vašimi osobními údaji
Skrýt

Frontend vývojář | REACT Remote / onsite Praha/Prešov/Košice

Co bude Tvojí prací

Vyvíjíme systémy pro digitální bankovnictví, jež využívají banky na třech kontinentech. Stavíme kompletní digitální řešení pomocí našeho vlastního produktu/platformy Digital Bank OS.

Naše poslání je pomáhat bankám stát se digitálními leadery a zůstat pro své klienty důležitým partnerem i v digitálním světě. Naše systémy využívají nejen zaměstnanci bank, ale i desítky miliónů klientů po celém světě prostřednictvím našich mobilních a webových aplikací.

Máme před sebou mnoho práce na nových i stávajících projektech a proto rozšiřujeme tým a hledáme další kolegy do vývoje frontendu.

Zapojíš se do týmu, kde:

 • Připravujeme dev stack pro vývoj internetových bankovnictví
 • Nesnažíme se vytvářet nový framework pro bankovní aplikace, ale místo toho stavíme na základech z existujících knihoven
 • Aplikaci kompletujeme s Next.Js. S backendem komunikujeme Apollo Client, a to jak s GraphQL, tak i s REST API
 • S formuláři nám pomáhá Formik a experimentujeme s XState u orchestrace komplexnějších workflow
 • V neposlední řadě nám TypeScript, který nezná `any`, hlídá konzistenci našeho kódu
 • Naším výstupem není jen aplikace, ale i prezentace patternů jak na implementaci business domén, testování aplikace a jednotlivých modulů, a automatizaci opakovaných činností, které je zbytečné dělat ručně

Jak si Tě představujeme

 • Jsi nadšený programátor, s neortodoxním myšlením, kterého baví hledat nové postupy a rád se o získané zkušenosti dělíš se svými kolegy
 • Rychle se učíš novým věcem a postupům a učení Tě baví
 • Máš pozitivní přístup k práci, jsi spolehlivý a máš zájem se dále rozvíjet
 • Chceš s námi pracovat na inovacích digitálního bankovnictví

Co očekáváme

 • Znáš do hloubky Javascript (ES6/ES5), Node.JS, případně Typescript
 • Rozumíš principům objektového a funkcionálního programování
 • Ovládáš některý framework nebo knihovny (React, Angular, Vue, Svelte, …)
 • Rozumíš si s automatizací (Webpack, Babel, Rollup, Bower, Grunt, Gulp, …) a fandíš CI (Jenkins, Docker, Bitrise, …)
 • Vyznáš se v testování, u nás se setkáš s Cypress, Jest, Selenium, Cucumber
 • Nebojíš se angličtiny, využiješ ji při čtení dokumentace a někdy i při komunikaci se zákazníkem
 • Máš pozitivní vztah k agilnímu vývoji

Co Tě u nás čeká

 • Jsme evropský hráč v oblasti digitálního bankovnictví s globálními ambicemi, máme kolegy v ČR, SR, Maďarsku a brzo i v dalších zemích.
 • Je nás už celkem 400+.
 • Naši zákazníci jsou kromě ČR a SR také v USA, Gruzii a dalších zemích. Aktivně vstupujeme na trh blízkého východu a do Asie.
 • Pravidelně se scházíme ke sdílení novinek, znalostí a hledání řešení (tzv. Intraplatform meeting), které nás pálí, pořádáme tzv. Technologické čtvrtky, cross project days, apod.
 • Kurzy angličtiny na pracovišti/online, interní a externí vzdělávací aktivity,  týmové i celofiremní večírky a sportovní turnaje, adrenalinové teambuildingy i společná cestování
 • Pravidelný přísun kávy je pro nás nezbytností, ale také dbáme na tvoje zdraví a několikrát do týdne u nás dostaneš vitaminovou bombu v podobě ovocné a zeleninové svačiny
 • Máme i klasiku – stravenkový paušál, multisportku, pět týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost home-office
 • Pro cyklisty máme zamykatelnou kolárnu a sprchu
Mám zájem Jak nakládáme s vašimi osobními údaji
Skrýt

Business Analyst | Team Leader Praha / remote

Vyvíjíme systémy pro digitální bankovnictví, jež využívají banky na třech kontinentech. Stavíme kompletní digitální řešení pomocí našeho vlastního produktu/platformy Digital Bank OS.

Naše poslání je pomáhat bankám stát se digitálními leadery a zůstat pro své klienty důležitým partnerem i v digitálním světě. Naše systémy využívají nejen zaměstnanci bank, ale i desítky miliónů klientů po celém světě prostřednictvím našich mobilních a webových aplikací.

Pro významného klienta v sektoru bankovnictví a investice hledáme seniorního analytika a team leadera za vybranou oblast.

Na projektu máme tým pokrývající celý životní cyklus – analýza – vývoj – test, projekt i provoz.

CO BUDE TVOJÍ PRACÍ

 • Setkávat se a provádět sběr požadavků od klienta, ve spolupráci s klientem je upřesňovat a zařazovat je do backlogu
 • Ve spolupráci s PM navrhovat scope a priority rozvoje pro svěřenou doménu
 • Prezentovat řešení klientovi a provádět analýzu jeho požadavků
 • Na základě zadání od klienta vytvářet artefakty funkční analýzy:
  • funkční analýza požadavků klientů
  • popis uživatelských scénářů
  • tvorba konfiguračních artefaktů pro vývoj
  • vytvářet mapování zadaných technických vstupů
 • Koordinovat práce vedoucí k vytváření požadovaných artefaktů
 • Přinášet vlastní invenci do našeho řešení, tak aby maximálně vyhovovalo zákazníkovi a současně využívalo moderních postupů a technologií

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME

 • Máš zkušenosti s analýzou v bankovním sektoru a ideálně v oblasti internetových bankovnictví
 • Orientuješ se v bankovních produktech
 • Jsi systematický, spolehlivý a pečlivý – prostě analytický typ
 • Ovládáš UML, hlavně v oblasti funkční analýzy
 • Čekají Tě jednání se zákazníkem, proto budeš potřebovat dobré vyjednávací schopnosti
 • Máš znalost anglického jazyka
 • Plusové body získáš za zkušenosti s OOP

CO TĚ U NÁS ČEKÁ

 • Jsme evropský hráč v oblasti digitálního bankovnictví s globálními ambicemi, máme kolegy v ČR, SR, Maďarsku a brzo i v dalších zemích.
 • Je nás už celkem 400+, v ČR kolem 160
 • Naši zákazníci jsou kromě ČR a SR také v USA, Gruzii a dalších zemích. Aktivně vstupujeme na trh blízkého východu a do Asie.
 • Pravidelně se scházíme ke sdílení novinek, znalostí a hledání řešení (tzv. Intraplatform meeting), které nás pálí, pořádáme tzv. Technologické čtvrtky, cross project days, apod.
 • Kurzy angličtiny na pracovišti/online, interní a externí vzdělávací aktivity,  týmové i celofiremní večírky a sportovní turnaje, adrenalinové teambuildingy i společná cestování
 • Pravidelný přísun kávy je pro nás nezbytností, ale také dbáme na tvoje zdraví a několikrát do týdne u nás dostaneš vitaminovou bombu v podobě ovocné a zeleninové svačiny
 • Máme i klasiku – stravenkový paušál, multisportku, pět týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost home-office
 • Pro cyklisty máme zamykatelnou kolárnu a sprchu
Mám zájem Jak nakládáme s vašimi osobními údaji
Skrýt

Senior Business Analyst Remote / onsite Praha/Prešov/Košice

Vyvíjíme systémy pro digitální bankovnictví, jež využívají banky na třech kontinentech. Stavíme kompletní digitální řešení pomocí našeho vlastního produktu/platformy Digital Bank OS.

Naše poslání je pomáhat bankám stát se digitálními leadery a zůstat pro své klienty důležitým partnerem i v digitálním světě. Naše systémy využívají nejen zaměstnanci bank, ale i desítky miliónů klientů po celém světě prostřednictvím našich mobilních a webových aplikací.

Máme před sebou mnoho práce na nových i stávajících projektech a proto rozšiřujeme tým a hledáme seniorního analytika.

Co bude tvojí prací

 • Komunikovat s naším klientem na úrovni businessových a technických zadavatelů
 • Prezentovat naše řešení klientovi a provádět GAP analýzu jeho požadavků
 • Vytvářet artefakty funkční analýzy:
  • návrhy obrazovek ve spolupráci s UX teamem
  • popis uživatelských scénářů
  • vytvářet mapování zadaných technických vstupů
 • Hlídat scope projektu na úrovni požadavků v přidělené oblasti
 • Koordinovat práce vedoucí k vytváření požadovaných artefaktů
 • Přinášet vlastní invenci do našeho řešení, tak aby maximálně vyhovovalo zákazníkovi a současně využívalo moderních postupů a technologii

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME

 • Máš zkušenosti s analýzou v bankovním sektoru a ideálně v oblasti internetových bankovnictví
 • Orientuješ se v bankovních produktech
 • Jsi systematický, spolehlivý a pečlivý – prostě analytický typ
 • Ovládáš UML, hlavně v oblasti funkční analýzy
 • Čekají Tě jednání se zákazníkem, proto budeš potřebovat dobré vyjednávací schopnosti
 • Máš aktivní znalost anglického jazyka
 • Plusové body získáš za zkušenosti s OOP

CO TĚ U NÁS ČEKÁ

 • Jsme evropský hráč v oblasti digitálního bankovnictví s globálními ambicemi, máme kolegy v ČR, SR, Maďarsku a brzo i v dalších zemích.
 • Je nás už celkem 400+.
 • Naši zákazníci jsou kromě ČR a SR také v USA, Gruzii a dalších zemích. Aktivně vstupujeme na trh blízkého východu a do Asie.
 • Pravidelně se scházíme ke sdílení novinek, znalostí a hledání řešení (tzv. Intraplatform meeting), které nás pálí, pořádáme tzv. Technologické čtvrtky, cross project days, apod.
 • Kurzy angličtiny na pracovišti/online, interní a externí vzdělávací aktivity,  týmové i celofiremní večírky a sportovní turnaje, adrenalinové teambuildingy i společná cestování
 • Pravidelný přísun kávy je pro nás nezbytností, ale také dbáme na tvoje zdraví a několikrát do týdne u nás dostaneš vitaminovou bombu v podobě ovocné a zeleninové svačiny
 • Máme i klasiku – stravenkový paušál, multisportku, pět týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost home-office
 • Pro cyklisty máme zamykatelnou kolárnu a sprchu
Mám zájem Jak nakládáme s vašimi osobními údaji
Skrýt

DevOps Engineer Praha

Co bude Tvojí prací

Vyvíjíme systémy pro digitální bankovnictví, jež využívají banky na třech kontinentech. Stavíme kompletní digitální řešení pomocí našeho vlastního produktu/platformy Digital Bank OS.

Naše poslání je pomáhat bankám stát se digitálními leadery a zůstat pro své klienty důležitým partnerem i v digitálním světě. Naše systémy využívají nejen zaměstnanci bank, ale i desítky miliónů klientů po celém světě prostřednictvím našich mobilních a webových aplikací.

Chceme rozvinout naši schopnost vyvíjet a provozovat řešení v aplikačních kontejnerech, proto hledáme DevOps posilu do týmu, kde budeš zastřešovat:

 • Automatizace CI/CD procesů pro naše aplikace (primárně Java, NodeJS, React)
 • Nasazování aplikací do kontejnerových platforem
 • Přípravu monitoringu a logování aplikací
 • Poskytovat podporu produktovým a projektovým týmů v oblasti CI/CD a přípravy běhového prostředí
 • Automatizaci provozu

Co musíte rutinně zvládat

 • Linux, Bash, orientace v síťování, protokolech a zabezpečení
 • Git
 • Kontejnerizace aplikací (Docker)
 • Komunikaci s týmem
 • Řešení problémů
 • Dokumentování své práce
 • Angličtina na komunikativní úrovni

Oceníme, pokud již budete mít znalost a zkušenost (a vůli časem expertně zvládnout):

 • Kubernetes, Openshift
 • Helm (i aktivní příprava vlastních Helm charts)
 • Cloudové služby (Azure)
 • CI/CD (Jenkins)
 • Ansible, Terraform, obecně GitOps
 • PostgreSQL
 • Liquibase
 • Prometheus
 • Grafana
 • ELK

Jak si Tě představujeme

 • Jsi týmový hráč
 • Vyznáš se v moderních technologiích, rád se učíš a zkoušíš nové věci, sleduješ trendy a udržuješ si přehled. Neustále se vzděláváš
 • Pokud je potřeba řešit problém, aktivně hledáš řešení, nikoliv důvody „proč to nejde“
 • Nad věcmi se umíš zamyslet, dokážeš vysvětlit a prosadit si svůj názor
 • Věci dotahuješ, dokážeš je zdokumentovat

Co tě u nás čeká 

 • Jsme evropský hráč v oblasti digitálního bankovnictví s globálními ambicemi, máme kolegy v ČR, SR, Maďarsku a brzo i v dalších zemích.
 • Je nás už celkem 400+.
 • Neustále modernizujeme = nejlepší šance být při adopci nových technologií a postupů
 • Pravidelně se scházíme ke sdílení novinek, znalostí a hledání řešení (tzv. Intraplatform meeting), které nás pálí, pořádáme tzv. Technologické čtvrtky, cross project days, apod.
 • Kurzy angličtiny na pracovišti/online, interní a externí vzdělávací aktivity,  týmové i celofiremní večírky a sportovní turnaje, adrenalinové teambuildingy i společná cestování
 • Pravidelný přísun kávy je pro nás nezbytností, ale také dbáme na tvoje zdraví a několikrát do týdne u nás dostaneš vitaminovou bombu v podobě ovocné a zeleninové svačiny
 • Máme i klasiku – stravenkový paušál, multisportku, pět týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost home-office
 • Pružná pracovní doba a hybridní pracovní režim (kombinace práce onsite x remote dle domluvy)
 • Pro cyklisty máme zamykatelnou kolárnu a sprchu
Mám zájem Jak nakládáme s vašimi osobními údaji
Skrýt

QA Automation Engineer Remote / onsite Praha/Prešov/Košice

Vyvíjíme systémy pro digitální bankovnictví, jež využívají banky na třech kontinentech. Stavíme kompletní digitální řešení pomocí našeho vlastního produktu/platformy Digital Bank OS.

Naše poslání je pomáhat bankám stát se digitálními leadery a zůstat pro své klienty důležitým partnerem i v digitálním světě. Naše systémy využívají nejen zaměstnanci bank, ale i desítky miliónů klientů po celém světě prostřednictvím našich mobilních a webových aplikací.

Máme před sebou mnoho práce na nových i stávajících projektech a proto rozšiřujeme tým testingu o nové kolegy.

Co bude Tvojí prací

Ve spolupráci s týmem budeš zabezpečovat kvalitu vyvíjeného systému webových a mobilních aplikací. Při testech se opíráme o funkční specifikaci vypracovanou a aktualizovanou našimi analytiky. Následně v předem dohodnutých sprintech testujeme nové funkčnosti, které doplňujeme o regresní testy. Pokud najdeme nějaké chyby, tak je evidujeme pomocí JIRA.

 • Testování SW aplikací v oblasti bankovnictví
 • Příprava testovacích případů
 • Příprava automatizovaných testů (Seleniové testy, integrační testy)
 • Zpracování výsledků testů
 • Identifikace a hlášení chyb
 • Replikace zákaznických chyb

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME

 • Máš už zkušenosti s testováním a přípravou testovacích plánů a případů
 • Ovládáš nástroje, se kterými pracujeme (Selenium, Katalon Studio, Jenkins, Ready API, Postman)
 • Oracle DB, XML, SOAP/REST služby
 • Máš základní znalost SQL

CO TĚ U NÁS ČEKÁ

 • Jsme evropský hráč v oblasti digitálního bankovnictví s globálními ambicemi, máme kolegy v ČR, SR, Maďarsku a brzo i v dalších zemích.
 • Je nás už celkem 400+.
 • Naši zákazníci jsou kromě ČR a SR také v USA, Gruzii a dalších zemích. Aktivně vstupujeme na trh blízkého východu a do Asie.
 • Pravidelně se scházíme ke sdílení novinek, znalostí a hledání řešení (tzv. Intraplatform meeting), které nás pálí, pořádáme tzv. Technologické čtvrtky, cross project days, apod.
 • Kurzy angličtiny na pracovišti/online, interní a externí vzdělávací aktivity,  týmové i celofiremní večírky a sportovní turnaje, adrenalinové teambuildingy i společná cestování
 • Pravidelný přísun kávy je pro naše vývojáře nezbytností, ale také dbáme na tvoje zdraví a několikrát do týdne u nás dostaneš vitaminovou bombu v podobě ovocné a zeleninové svačiny
 • Máme i klasiku – stravenkový paušál, multisportku, pět týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost home-office
 • Pro cyklisty máme zamykatelnou kolárnu a sprchu
Mám zájem Jak nakládáme s vašimi osobními údaji
Skrýt

Vývojář mobilních aplikací iOS Remote / onsite Praha

Co bude Tvojí prací

 • Vyvíjíme nativní bankovní iOS aplikace ve Swiftu
 • Používáme Xcode, GIT a Clean Swift architecture
 • Pracujeme agilně v malém týmu s Androidy a serverovými vývojáři

Jak si Tě představujeme

 • Píšeš čistý, čitelný a testovatelný kód
 • Máš zkušenosti s vývojem nativních iOS aplikací v Obj-C a Swiftu (aplikace na App Storu výhodou)
 • Znáš operační systém, platformní GUI a UX standardy a současnou špičku aplikací
 • Vyznáš se v nových verzích OS a moderním způsobu vývoje na platformě
 • Jsi posedlý testováním
 • Máš cit pro design
Mám zájem Jak nakládáme s vašimi osobními údaji

Jak se staneš Hrdinou

1 Dočetl/a jsi až sem a  líbí se ti, co děláme.
2 Sebereš odvahu a uděláš první krok.
3 Pošleš nám svůj životopis.
4 Pokud nechceš čekat, než se ti ozveme, zavoláš nám.

Chceš se stát součástí našeho týmu Finshape heroes?

Pošli nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.

Všechna práva vyhrazena
Finshape Czechia s r.o., 2022
Finshape HERO